Cinsel Terapi Konya

Cinsel Terapi Konya

Cinsel Terapi Konya ilinde de insanların mahrem bir konu olmasından dolayı çekindikleri bir süreçtir. Cinsellik konusundaki, konuşulama durumu, doğruların öğrenilmesine engel olmaktadır. Bu da yanlış bilgilenmelere, olumsuz sonuçlara mutsuzluklara sebep olmaktadır. Heleki kişilerin cinsellik konularında sorunları varsa, bunu konuşmaya daha çok çekinilmektedir.
 Cinsel Terapi Konya ilinde de kabul görmeye başlamış bir tedavi sürecidir. Uzman Psikolojik Danışman Erdim H. Hakverir diğer terapi konularında olduğu gibi, vajinismus gibi cinsellik konularında mahremiyet konusuna tamamen uyduğunu öyleki eşine bile danışlanları hakkında en ufak bir şey anlatmadığını belirtmektedir. Bu durumun danışanlara verdiği güven, cinsellik konularında sorunlarına uzman bir çözüm aramasında tabuları yıkmaktadır. Erdim Bey en yakın arkadaşınızdan bir daha iyi bir sırdaş olduğumu bilen danışanlar kendilerini çok rahat bir şekilde ifade etmeye başlamaktadır. Buda tedavinin neredeyse yarısının aşılması anlamına gelmektedir.

Cinsel terapi Konya ilinde, Uzman Psikolojik  Danışman Erdim H. Hakverir'e güvenle başvurarak, Vajınusmus, erken boşalma, cinsel isteksizlik gibi sık karşılaşılan sorunlarınıza çözümler bulabilirsiniz.

YORUMLAR

    Bu konuya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...

YORUM YAZ