Vajinismus Terapisi Konya

Vajinismus Terapisi Konya

 VAJİNİSMUS TERAPİSİ İÇİN  ÜCRETSİZ  İLK GÖRÜŞME

Cinsel Terapist&Aile Danışmanı Halime GÖKHAN tarafından yapılacak olan VAJİNİSMUS terapisinde ücretsiz ilk seansa davetlisiniz. Bilgi ve randevu için (0 332) 265 37 42 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Vajinismus Terapisi Konya : Vajinismus nedir? Vajinismus kadının cinsel birleşme sırasında, vajeni çevreleyen kasların istem dışı olarak, korku ve endişe yüzünden refleks olarak  kasılması sebebi ile ilişkiye izin vermemesi veya ilişkinin çok zor olmasıdır. Bu sorun kadının istemi dışında olmaktadır. Ama Vajinismus tedavisi vardır. Vajinismus Tedavisi Konya ilinde  psikolojik danışman tarafından verilmektedir.  Vajinismus sorunu, kadının eşini çok sevmesine rağmen olmaktadır. Bu kasılmaların sebebi kadının kendisini korumaya yönelik savunmasıdır. O nedenle diğer kaslarıda  kasılmaktadır. Vajinismus  sıkıntısı toplumda sık görülen bir rahatsızlıktır. Vajen kaslarının istemdışı hareketleri neticesinde, bayanın eşi ya da partneriyle ilişkiye girmede nekadar istekli olursa olsun, vajen kasların kasılması neticesinde ilişki gerçekleşemez. Psikolojik bir rahatsızlık olan Vajinismus 4-10 seans arasında gerçekleştirilecek terapiyle iyileşmesi mümkündür. Psikologlar vajinismus rahatsızlığı için  kişinin hayatını olumsuz düşüncelerin yükünden dolayı fazlasıyla etkilediğini bilselerde çözümünün çokta zor olmadığını bilmektedirler. Konya Vajinismus Terapisinde uzman kadrosu ve deneyimiyle Cinsel Terapist ve Aile Danışmanı Halime Gökhan Mentaliz Danışmanlık Merkezinde bu rahatsızlığı yaşayan bayanlara yardımcı olmaktadır. Ülkemizde mahrem konuların başında cinsellik gelmektedir. Mentaliz Danışmanlık Merkezi olarak Cinsel İsteksizlik, Ağrılı İlişki, İlişkiye Girememe, Disparoni, Vajinismus gibi rahatsızlıklarda Konya ilinde ve çevre illerde yaşamakta olan danışanlara profesyonel hizmet vermektedir.

Hassas ve mahrem bir konu olması sebebi ile malesef bu sıkıntının tedavisi için başvurma noktasında çekinceler olmaktadır. Vajinismus tedavisi eşler arasında büyük sorunlara da yol açmaktadır. Bu durum erkeğin, eşinin sevgisi yönünde güvensizlik, isteksizlikten dolayı oluyormuş gibi hissetmesine sebep olmaktadır. Vajinismus Tedavisi Konya da  Uzman Psikoloji Danışman Erdim H. Hakverir tarafından da yapılmaktadır. Vajinismus terapisi ile tedavi genelde 4-10 seansta sonuçlanmaktadır. 
Vajinismus Terapisi ile ilgili olarak Uzman Psikoloji Danışman Erdim H. Hakverir in makalesine http://www.tavsiyeediyorum.com/makale_12521.htm web adresinden ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

    Bu konuya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...

YORUM YAZ